Son Duyurular

Son Yorumlar

Bizim gözümüzden...


Yakın Zamanda Neler Yaptık?

 • occupy
  #occupyMarmaris

  4-10 Eylül tarihleri arasında Marmaris'te uluslararası katılımcılarla yapılan etkinlikte kişisel gelişim oturumları ile insanlar bir yandan gelişirken bir yandan da eğlenceli aktivitelerle bir hafta boyunca tatilin tadını çıkardılar.

 • anlatokulunu
  Anlat Okulunu ’13

  Türkiye çapında gerçekleşen hayallerindeki okulun websitelerini tasarlayan gençlerin 17-18-19 Haziran'da Ankara'ya gelerek bir yandan Ankara tanıtılrken tekink eğitimlerle de geliştiği etkinlikte jüri oylarıyla derecelere giren öğrencilere ödüller verildi.

 • add
  Android Geliştirici Günleri ’13

  14-15 Haziran'da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde GTUG(Google Technology User Group) ile bu yıl 2.sini gerçekleştirdiğimiz etkinlik uluslararası çapta konuşmacı ve katılımcılarla Android sektörünün her noktasına değindi.

 • ent
  Elektrik Elektronik Proje Fuarı ’13

  10 Haziran'da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde Elektrik Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencileri bitirme projeleri bu etkinlikte sergilendi. Dersin profesörlerinin verdiği ödüllerin yanı sıra oylarla belirlenen bir projeye IEEE ODTÜ Özel Ödülü verildi.

 • biltekk
  Biltek ’13

  Geçtiğimiz yıl 36.sını çıkardığımız dergimizin teması "Sosyal Medya" idi. Dergimiz,temaya ilişkin yazıların yanında temanın dışında da pek çok yazı içermektedir.Tam 5000 adet basılarak Türkiye'nin dört bir yanında dağıtılan dergimizin yazgısı, dizgisi ve tasarımı tamamen IEEE ODTÜ tarafından hazırlanmaktadır.

 • kgg
  Kampüs Gelişim Günleri ’13

  Bu yıl 7.sini düzenlediğimiz Türkiye'deki içeriği en zengin ,kariyer ve teknik odaklı etkinliği olan etkinliğimiz 25-26-27 Şubat tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.3 gün boyunce her alanda teknik oturumlar ve workshopların yanı sıra kişisel gelişim oturumları da etkinlikte yer aldı.

Bütün etkinlikler için tıklayın

don't ctrl-a to me :(